Restaurants in Valencia

Puerta del Mar

“Dit restaurant staat bekend om z’n almuerzo-bar, en wanneer je het eten uitgestald ziet staan begrijp je ook waarom! ”

- Inés woont al sinds 2009 in Valencia

Puerta del Mar zit precies in het centrum van de stad en serveert erg lekkere almuerzos. Deze maaltijd is, in Valencia, een - vaak uitgebreide - snack tussen het ontbijt en de lunch. Het bestaat meestal uit een kleine stokbrood-sandwich, een drankje en koffie, en misschien wat olijven of gefrituurde pinda’s als bijgerechtje. Kom met een lege maag en kies een van de vele en heerlijke bocadillos!

TIP: Hier serveert men ook lunch en diner.

Suggestie of feedback?

Locatie

Adres: Calle de Trànsits 4 | Openbaar vervoer: Buses 4, 16, 28 to Plaza del Ayuntamiento-Ateneo; Metro 3, 5, 7, 9 to Colón | Telefoon: +34 963 94 00 08 | Website: http://restaurantepuertadelmar.com/

Meer restaurants in Valencia

Bekijk alle restaurants

Habitual

“Dit restaurant, met een minimalistisch interieur en traditioneel eten met een moderne twist, weet hoe ze de lokale ingrediënten in de spotlight moet zetten. ”

Yuso

“Dit verborgen restaurant, dichtbij Torres de Serranos, serveert haar traditionele gerechten in ruime porties!”

Sucede

“Een smaakvolle tour door de geschiedenis van de gastronomie in Valencia, in een ongeëvenaard mooie setting! ”