Bezienswaardigheden in Lissabon

Feira da Ladra

“Eén van de oudste vlooienmarkten in Lissabon, hier ga je naartoe voor alles waarvan je niet wist dat je het nodig had!”

- Katy woont al sinds 2008 in Lissabon

Welkom bij de Dievenmarkt (Feira da Ladra). Er wordt al sinds de twaalfde eeuw verwezen naar dit type markt, dus we weten dat iets dergelijks al heel lang bestaat. Het was ooit een antiekmarkt, maar vandaag de vandaag is er een labyrint aan kraampjes met uiteenlopende tweedehandse en nieuwe producten waarbij je naast vaste kraampjes ook handelaars tegenkomt die hun waren op een deken op de grond uitstallen.

Je kunt er nu allerlei soorten handgemaakte ambachtsproducten vinden, boeken, kleding, postzegels, munten, militaire objecten, antiek en meubilair, er zijn hier koopjes te vinden maar omdat de meeste winkels zich richten op toeristen moet je altijd opletten of spullen hun geld echt waard zijn.

TIP: De markt wordt elke dinsdag en zaterdag gehouden, van zonsopgang tot zonsondergang bij de Arco do São Vicente, waar de 28E tram stopt.

Suggestie of feedback?

Locatie

Adres: Campo de Santa Clara

Meer bezienswaardigheden in Lissabon

Bekijk alle bezienswaardigheden

Cristo Rei

“Cristo Rei is één van de herkenbare bezienswaardigheden van Lissabon, ongeacht de tijd van het jaar, dag of nacht, zonneschijn of regen, Cristo Rei staat er, starend over Lissabon.”

Convento do Carmo

“ Ik was al vele jaren in Lissabon voor ik me in de overblijfselen van dit klooster waagde en ik kon haast niet geloven wat ik al die tijd heb gemist.”

Jardim da Estrela

“Ik houd van deze tuin in Lissabon. Ik vind het in elk seizoen prachtig. In de zomer is het een bron van activiteit met concerten en mensen in de zon. In de winter is het prachtig vanwege de leegte, slechts doorbroken door mensen die over de winterse paden lopen.”