Uitgaan in Lissabon

Park

“Park is in feite een café bovenop een parkeergarage aan de rand van Bairro Alto, met een adembenemend uitzicht.”

- Katy woont al sinds 2008 in Lissabon

Persoonlijk zal ik nooit uitgekeken raken op de uitzichten van Lissabon, in het bijzonder wanneer je er ook een drankje kunt nuttigen met vrienden. Park is zo'n plek.

Wat? Hoor ik je zeggen. Een café bovenop een parkeergarage? Maar toch is het waar. In Chiado, bovenop een parkeergarage met zes verdiepingen is één van nieuwste bezienswaardigheden van Lissabon gevestigd. Café's op daken zijn momenteel helemaal de trend in onze stad maar deze bar benadert het concept vanuit een heel ander standpunt.

Het uitzicht op de rivier de Tejo is prachtig, in het bijzonder tijdens zonsondergang, en er zijn twee barren aanwezig die aangekleed zijn met struiken, hangstoelen en tafels. Aan de rechterzijde van het terras is de toren van de Santa Catarina Kathedraal wat met name bij zonsondergang prachtige plaatjes oplevert.

Je kunt hier allerlei soorten drankjes krijgen van een glas gekoelde wijn tot de typische cocktails - mojito, caipirinha, en martini, om er maar een paar te noemen.

TIP: Wanneer je aankomt op dit adres zul je je wellicht afvragen waarom je een parkeergarage binnenloopt om naar het café te gaan. Je gaat in de juiste richting: loop naar het trappenhuis en de liften die naar de auto's leiden, ga rechts naar de bovenste verdieping en wanneer je de lift uitstapt volg je de borden. Je zult verrast zijn over wat je aan zult treffen.

Suggestie of feedback?

Locatie

Adres: Calcada do Combro 58 | Openbaar vervoer: Baixa-Chiado metro or 28E tram | Telefoon: +351 21 591 4011

Meer uitgaansgelegenheden in Lissabon

Bekijk alle uitgaansgelegenheden

Lux Frágil

“Dit is de grootste en meest betoverende nachtclub van Lissabon. Mijn favoriete plek is absoluut het dakterras op een warme zomeravond.”

Cinco Lounge

“De uitdaging hier is om één cocktail te kiezen uit het uitgebreide aanbod.”

Pensão do Amor

“Ik denk dat dit een fantastisch idee is voor een bar/club. Ik ben hier geweest om cocktails te drinken voor het diner en ook om te dansen na het diner. Deze plek is zeer veelzijdig omdat het zowel een plaats kan zijn om te ontspannen als een plek om te dansen.”