Restaurants in Madrid

Bodega la Ardosa

“Wanneer je door de stad aan het wandelen bent is dit het perfecte kleine barretje om even bij te stoppen voor Spaanse tapas. ”

- Cepee woont al sinds 2001 in Madrid

In het hart van Malansaña, de hipsterbuurt van Madrid, ligt Bodega la Ardosa, een traditioneel tapasbarretje uit 1892. Hoewel de bar klein en druk is, en weinig zitplaatsen heeft, serveert men hier wellicht de beste tapas van de stad. De salmorejo, jamón en tortilla de patata mag je absoluut niet missen. De bar heeft ook het iconische drankje van Madrid, vermout van de tap, evenals goede wijnen en een selectie Ierse bieren. Dit is een geweldige plek om naar mensen te kijken!

TIP: Loop "onder" de bar door voor meer zitplekken achterin de zaak.

Suggestie of feedback?

Locatie

Adres: Calle de Colón 13 | Openbaar vervoer: Metro Tribunal | Telefoon: +34 915 21 49 79 | Website: http://laardosa.es/

Meer restaurants in Madrid

Bekijk alle restaurants

Thai Garden

“Een van mijn favoriete plekken voor chic Thais eten. Het eten, decor en de rustige sfeer zijn ongeëvenaard in de stad! ”

La Mallorquina

“Je voelt je als een kind in een snoepwinkel in deze patisserie uit lang vervlogen tijden. ”

Museo del Jamón

“Museo del Jamón is meer dan alleen het eten, het is een icoon van Madrid. Je vergeet de varkenspoten die aan het plafond hangen nooit meer. ”