Activiteiten in Toronto

Sweet Pete's Bike Rentals

“Ik vind fietsen een van de beste manieren om de verschillende wijken te bezoeken en onderweg van de bezienswaardigheden te genieten. ”

- Laura woont al sinds 2008 in Toronto

Torontonians zijn dol op fietsen, en het is ook een goede manier om alle mooie plekken in de stad bezoeken wanneer het mooi weer is. Je kunt een hybride- of een racefiets huren, afhankelijk van hoeveel kilometers je wilt afleggen en hoeveel beweging je wilt krijgen! Hybridefietsen kosten $45,- per dag en racefietsen kosten $75,- per dag.

TIP: Er zit ook een vestiging op 517 Bloor Street West en in Evergreen Brickworks.

Suggestie of feedback?

Locatie

Adres: Bloor Street West 1204 | Openbaar vervoer: Dufferin Station | Telefoon: +1 855-898-2378 | Website: https://bikesharetoronto.com/

Meer activiteiten in Toronto

Bekijk alle activiteiten

Toronto Zoo

“Ik ben altijd onder de indruk van de Toronto Zoo; de nadruk die de dierentuin legt op informatie en educatie maakt het een leuk uitstapje voor alle leeftijden. ”

Glad Day Bookshop

“Glad Day, de oudste LGBTQ+ boekenwinkel van Toronto, geeft mij altijd goede aanbevelingen en organiseert bovendien leuke evenementen. ”

St. Lawrence Market

“Ik vind het zo leuk dat je hier makkelijk een unieke, budgetvriendelijke maaltijd kunt eten terwijl je boodschappen doet. ”