Bezienswaardigheden in Barcelona

Mercat dels Encants Vells

Jouw lokale TIX-gids: Thomas Elshout

Het vernieuwde Mercat dels Encants Vells is een must see voor iedereen. Waardeerders van architectuur zullen zeker genieten van de moderne, asymmetrisch, glanzende dak. Onder het dak vind je de belangrijkste en meest populaire vlooienmarkt van Barcelona. Winkelliefhebber zullen uren kunnen doorbrengen op deze unieke markt. Je kunt hier bijna alles vinden; vintage kleding en meubels, lp platen, ambacht, maar ook rommel. Als je honger hebt kun je voor eens snelle hap een bezoek brengen aan de kraampjes op de bovenste verdieping van de markt.

TIP: Er is een veiling op maandag, woensdag en vrijdagochtend van 8 tot 9.30 uur. Wie weet wat je vindt!

Suggestie of feedback?

Locatie

Adres: Avinguda Meridiana 69 | Openbaar vervoer: Metro: L1 Glòries

Meer bezienswaardigheden in Barcelona

Bekijk alle bezienswaardigheden

Palau de la Musica

Dit ongelofelijke stuk architectuur, ontworpen door Lluís Domènech i Montaner, is een concertzaal, gebouwd tussen 1905 en 1908. Het opvallende Art Nouveau gebouw is gemaakt van rode baksteen met pilaren, prachtige mozaïeken en stenen beelden. In 1977 is Palau de la Musica door UNESCO uitgeroepen tot Werelderfgoed. Met maar liefst zes speciale ruimtes worden er allerlei soorten evenementen hier georganiseerd en neem maar aan dat de binnenkant van het gebouw al even indrukwekkend is. Of nog beter, neem de rondleiding en ervaar het zelf.  

Sala pares

“Sala Pares is de eerste kunstgalerie waar Pablo Picasso een officiële tentoonstelling heeft gehouden.”

Placa Reial

Zoals de naam al suggereert, is Plaça Reial een openbaar plein in Barcelona. Prachtige gele gebouwen met bogen omvatten het plein en geeft een authentieke sfeer die alleen kan worden gevonden in Barcelona. De palmbomen en lantaarns, ontworpen door Gaudi, maken het plein af. Zowel de lokale bevolking als toeristen hangen graag rond bij de fontein terwijl ze naar de menigte kijken. Onder de bogen vind je diverse restaurants en cafés.